Služby

zoznámte sa s našimi službami:

Vybudujeme vám úspešnú značku

Vybudujeme vám úspešnú značku - brand. Ide o dlhodobý a náročný proces vyžadujúci bohaté skúsenosti a komplexný prístup. Brand je viac než logo či vizuálna identita spoločnosti. Je to trvalé povedomie o vašej spoločnosti a jej produktoch v mysliach vašich zákazníkov, súčasných aj budúcich.

mám záujem
branding

branding

printová reklama

printová reklama

Tradičná a stále efeltívna forma reklamy

Letáky, plagáty, prospekty, katalógy, roll-upy, billboardy - tieto tradičné formy reklamy majú stále svoje široké uplatnenie. Pre ich efektívnosť je však nevyhnutný moderný atraktívny dizajn a špičková kvalita spracovania. To všetko je pre nás samozrejmosťou pri každej jednej zákazke.

mám záujem

Krásna webstránka, ktorá sa prispôsobí mobilu

Vytvoríme internetové stránky presne podľa vašich prianí a vizuálnej identity firmy. Predložíme nielen originálny dizajn stránok, navrhnutý podľa dlhoročných skúseností s vývojom webstránok a mobilných aplikácií, ale tiež presnú architektúru stránky, ktorá pomôže návštevníkovi rýchlo nájsť to, čo hľadá.

mám záujem

Tvorba Webstránok

výkonnostný marketing

zvýšime efektivitu vašich kampaní

Nie je dôležité to, koľko krát sa vaša reklama zobrazí. Dôležité je len to, koľko ľudí si na jej základe váš tovar alebo službu kúpi. A práve tu prichádzajú na rad naši experti na výkonnsný marketing. Ponúkame návrh, správu a optimalizáciu PPC kampaní. Cieľom je dosahovať čo najlepšiu hodnotu konverzie.

mám záujem

Tvorba profesionálneho obsahu

Content alebo obsahový marketing je najrýchlejšie rastúca súčasť inbound marketingu. Cieľom je prilákať potencionálnych zákazníkov pomocou zaujímavého obsahu, pričom zaujímavosť a atraktivitu je potrebné posudzovať z pohľadu cieľovej skupiny. Kľúčom k úspechu je následné vyváženie prídanej hodnoty informácií pre klientov tak, aby boli motivovaní zakúpiť/dokúpiť produkt či službu.

mám záujem

content marketing

Udalosti, ktoré zanechajú dojem

Event marketing je dôležitou súčásťou firemnej komunikácie, vďaka ktorej naviažete alebo prehĺbite vzťahy so zákazníkmi, zamestnancami, partnermi alebo dodávateľmi. O vaše eventy sa postaráme kompletne od začiatku až do konca. Vymyslíme koncepciu a program, pozveme vašich hostí, zaistíme dodavateľov a na záver pre vás akciu vyhodnotíme. Najdôležitejšie je, aby sa hostia bavili, aby odchádzali s príjemným pocitom a na vašu akciu nezabudli, hneď ako prejdú dverami.

mám záujem

event marketing

nehanbi sa!

Ste pripravení rozbehnúť váš biznis a marketing naplno?

poďme nato